49359
BARBRO JÖNSSON. Litografi, "Strandfynd", signerad, daterad -84 & numrerad 50/400.
Slutpris120 SEK
49345
Diverse leksaksbilar. Bl.a Metosul, Matchbox, Corgi, I.M.U, m.m.
Slutpris180 SEK
49257
ELSA BESKOW. 2 Muggar, "Prästkrage & Nasturtium", Design House Stockholm.
Slutpris120 SEK
49237
Diverse. Bl.a Blompiedestal, tidningsställ, skivställ Gustavsberg, stenkakor.
Slutpris100 SEK