46932
Äldre kassaskåp Thomas Perry & Son, Bilston 1883 & underskåp i trä.
Slutpris230 SEK
47043
DIETLINDE HEIN. Väggplakett, keramik, Knapstrup keramik, Danmark, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
46473
Kaminset. Eldställ med 3 redskap. Borste, skyffel, eldgaffel.
Slutpris40 SEK
46608
OSCAR HANSSON. Olja på pannå, "Stilleben", signerad & daterad 1949.
Slutpris40 SEK
46494
Flygplan. "Curtiss", Plåt, Kina, Samtida. Original låda.
Slutpris60 SEK