47166
Diverse elektronik. Bl.a Hårfönar Crazy Duck, Polaroid kamera m.m.
Slutpris320 SEK
47186
Diverse porslin & keramik. Bl.a Michel Caugant, Höganäs Keramik, Söholm, Aluminia m.m.
Slutpris120 SEK
47173
Diverse mindre keramik. Bl.a Höganäs, Gustavsberg, Lerberget m.m.
Slutpris140 SEK
47158
OSCAR REUTERSVÄRD. Litografi, "Omöjlig figur", signerad & numrerad 95/150.
Slutpris200 SEK
47143
ANDY WARHOL. Affisch, "Warhol after Munch", 2010, Louisiana, osignerad.
Slutpris400 SEK
47145
Matsalsmöbler. Gustaviansk-stil, "Axet", 1900-talet, Bord med 2 iläggsskivor & 6 stolar.
Slutpris1 100 SEK