28181
Taffelpiano. Köpenhamn, 1800 talet. Proveniens: Familjen Appeltofft i Halmstad.
Slutpris230 SEK
28177
2 Vaser. Tillskrivna Lars-Erik Magnusson, Mjöhult (Höganäs), daterade -82.
Slutpris140 SEK
28175
2 Skålar. "Odyssey" Lars Hellsten Orrefors & "Mine" Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda. Originallådor.
Slutpris80 SEK