28625
4 Mindre trasmattor.
Slutpris160 SEK
28624
Trasmatta. Typ Gallerimatta.
Slutpris120 SEK
28628
Slutpris80 SEK
28690
Lampskärmar.
Slutpris80 SEK
28639
Slutpris320 SEK
28673
Golvställ till industritorkrullar. TORK, oanvänd.
Slutpris100 SEK
28661
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Iittala m.m.
Slutpris160 SEK
28675
Äldre arbetsstol.
Slutpris80 SEK
28627
Slutpris160 SEK
28691
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
28650
EVE BÉVE. Träsnitt, signerad & daterad 1910.
Slutpris80 SEK
28685
Kista. Allmoge, 1700 talet.
Slutpris450 SEK
28646
Spegel med fasettslipat glas. 1900 Talet.
Slutpris260 SEK
28636
Pelarbord.
Slutpris160 SEK
28655
GUSTAF ISANDER. Etsning, "Expansion", signerad & daterad 1922.
Slutpris140 SEK
28682
2 Klappstolar. Fabrikat okänt.
Slutpris80 SEK
28634
Fickplunta. Skultuna, Mässing.
Slutpris200 SEK
28645
BERT ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.
Slutpris180 SEK
28659
2 Vaser, Alingsås & Söholm.
Slutpris120 SEK
28635
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
28652
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1932.
Slutpris1 700 SEK
28632
4 Mindre trasmattor.
Slutpris180 SEK
28666
Diverse Leksaker.
Slutpris100 SEK
28670
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris160 SEK
28678
Matta. Samtida, Chai Latte, Mattbolaget Borås.
Slutpris140 SEK
28607
MARGARETHA HENNIX. Vas. Reijmyre, Signerad.
Slutpris450 SEK
28569
CARL FAGERLUND. Bordslampa, Orrefors, signerad.
Slutpris550 SEK
28598
Slutpris100 SEK
28597
Diverse Jul. Tomtar & Krubba.
Slutpris120 SEK
28591
Sveriges Myntkassetter. 7st 1982-1985, ocirkulerade, myntverket.
Slutpris80 SEK
28579
Figurin. Troll, John Bauer, Rosa Ljung.
Slutpris350 SEK
28582
Brasskydd, Mässing & glas. Jugend. 1900-talets först hälft.
Slutpris230 SEK
28583
Ljusstakar m.m. Mässing.
Slutpris160 SEK
28608
Cirka 144st Tomtehängen, CoCo 21074, oanvända.
Slutpris200 SEK
28614
Traktor/lokomobil. W-Germany. Mässing.
Slutpris750 SEK
28601
2 Trädgårdsstolar. 1900 Talet.
Slutpris140 SEK
28592
Diverse mässing.
Slutpris120 SEK
28580
Oljelampa. Mässing.
Slutpris80 SEK
28581
Brandspruta. Koppar/Mässing.
Slutpris100 SEK
28594
Fåtölj. Skinn, 1900-talets senare del.
Slutpris80 SEK
28563
Figurin, troll. John Bauer. Rosa Ljung.
Slutpris350 SEK
28576
BORD. Teak med svartlackerade ben, 1960/70-tal.
Slutpris550 SEK
28586
Diverse stenkakor.
Slutpris120 SEK
28572
Diverse. Bl.a Koppar m.m.
Slutpris100 SEK
28585
Cirka 50 st Häxhattar, oanvända.
Slutpris80 SEK
28593
Diverse Vinylskivor.
Slutpris320 SEK
28613
Häst & Vagn. Malm.
Slutpris320 SEK
28619
Bokhylla. Teak, 1960-tal, fabrikat okänt.
Slutpris320 SEK