Kategorier

Avslutad
28916
Bilstereo Pioneer & Tändinställningsstav.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28888
Frånluftsfläkt. Pax Passed, oanvänd.
Slutpris350 SEK
Avslutad
28979
Fasaddekoration. Bonde som plogar, Järn.
Slutpris320 SEK
Avslutad
28875
Äldre hushållsvåg & strykjärn.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28991
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 55/75
Slutpris160 SEK
Avslutad
28955
Diverse.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28934
FOHUNDAR. Ett par, trä, Kina, 1900talet.
Slutpris550 SEK
Avslutad
28959
Diverse klistermärken.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28966
Pall. Nesto.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28906
Diverse figuriner & figurer.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28968
Orientalisk servis & träbricka.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28907
Mangelkorg & Förvaringslådor.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28908
Diverse.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28896
Ara-burk med lock. Arabia.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28953
2 Skrin. Orientaliskt & nysilver.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28877
Diverse koppar & mässing, m.m.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28870
JOZEFINA KROSNO. " Octopus", Polen.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28983
ULF TROTZIG. Färglitografi, komposition, signerad & numrerad 36/70.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28977
skoteroverall. Alaska, storlek XL.
Slutpris230 SEK
Avslutad
28954
Diverse myntkassetter 1971,1972,1981-1985 m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28989
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 37/75
Slutpris160 SEK
Avslutad
28929
MONICA BACKSTRÖM. Fågel, Kosta Boda.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28958
Diverse. Bl.a Yourstone. Villeroy & Boch m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28999
EMIL WENNERWALD. Olja på duk, signerad & daterad -09.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28900
Diverse mynt, sedlar m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
28881
Diverse vinylskivor.
Slutpris230 SEK
Avslutad
28911
NILS LANDGREN, "illusion, 9 delar, Orrefors.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28969
Byrå. 1900 Talet.
Slutpris450 SEK
Avslutad
28985
BENGT NORDENBORG. Färglitografi, "I Sommarhagen", signerad & numrerad 200/200.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28920
Brickor m.m. Mestadels nysliver.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28693
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28886
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
29001
6 Stolar. Skandiform, metall & trä.
Slutpris290 SEK
Avslutad
28889
1 Par bokstöd, Munkar, Gips, Signerade Fra Dodo & daterad 1935.
Slutpris180 SEK
Avslutad
28879
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flyg post m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
29004
Emma fåtölj.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28880
Diverse koppar m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28899
Diverse koppar m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
28602
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28903
2 Förvaringslådor.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28975
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
Slutpris500 SEK
Avslutad
28890
BERTIL VALLIEN. 4 Snapsglas, "Chateau", Kosta Boda.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28915
2 Äldre skrin/askar & 1 sytrådsask.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28884
Diverse vinylskivor.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28932
FOHUNDAR. Ett par. Gjutmassa, 1900talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28905
WILHELM KÅGE, "Pyro", 2 Ungsformar, Gustavsberg.
Slutpris230 SEK
Avslutad
28982
THOMAS FRISK. Litografi, "Laguna mig hit", signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28902
Gängverktygssats. 39 Delar, Biltema.
Slutpris260 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.