30260
Kopparkittel med ställning, Batteriladdare & Oanvända skor storlek 40.
Slutpris80 SEK
30240
Vårt underbara Sverige. En samling tavelreproduktioner i färg av svenska landskap och svenskt folk av kända konstnärer.
Slutpris80 SEK
30209
Diverse Böcker Bl.a Medicinsk uppslags bok,
Svenska Rödakorset m.m.
Slutpris80 SEK
30196
Ett par, så kallade Göteborgsstolar, Alsterbro Möbler & ett pelarbord.
Slutpris260 SEK
30201
PIA MODIN-LUNDIN. Broderad tavla, "Jaktmotiv", signerad PML & daterad -02.
Slutpris80 SEK