30788
Diverse tidskrifter m.m.
Bl.a Råd och Rön, se, Husmodern, urklipp från Gustaf Adolf m.m.
Slutpris80 SEK
30814
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Upsala Ekeby, Arabia, Lidköping m.m.
Slutpris100 SEK
30860
ERIK OLSSON SANDA. Litografi, signerad, daterad -83 & numrerad 59/100.
Slutpris230 SEK
30880
Cape. Ateljéarbete Åkerlund & Janzons Eftr, Norrköping, storlek okänd.
Slutpris120 SEK