49735
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 ringar, iittala, signerad TS.
Slutpris350 SEK
49765
ROYAL COPENHAGEN. 3 Fat till äggkoppar, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1145.
Slutpris290 SEK
49771
OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.
Slutpris100 SEK
49754
BORDSGARNITYR. 3 Delar, Porslin, A Von Schierholtz, Tyskland, 1900-Talet.
Slutpris160 SEK
49773
ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.
Slutpris120 SEK
49737
TIMO SARPANEVA. 2 Ljussakar, "Festivo", 1 & 2 ringar, iittala, signerade TS.
Slutpris320 SEK
49671
RING, 18K Guld, 1,22gram inkl stenar, syratestat, saknas en sten.
Slutpris900 SEK