37853
6 Tavlor. Oljor av Svante Tuveson, Åke Klingberg, Axel Hamborn, Etsning av Göran Brunius, Träsnitt av Thure Dahlbeck & Litografi av Eva Zettervall.
Slutpris80 SEK
37870
2 Äldre lägenhetsförtecknings-skyltar koppar & brevinkast mässing.
Slutpris80 SEK
37862
Diverse porslin. keramik & glas. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg, Ravenhead m.m.
Slutpris100 SEK
37843
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Rörstrand, Gefle m.m.
Slutpris120 SEK