42922
Väggur. Westerstrand.
Slutpris100 SEK
42870
Bordslampa, Kosta, osignerad.
Slutpris100 SEK
42878
Samlartallrikar. Julmotiv & Bondesamhälle, Bradex.
Slutpris200 SEK
42891
3 Utestolar, "Väsman", IKEA.
Slutpris140 SEK
42888
Diverse. Bl.a 2 flaskgömmor med innehåll m.m.
Slutpris140 SEK
42885
Diverse koppar. Bl.a kaffekanna 4 Liter m.m.
Slutpris120 SEK
42910
Golvpussel. Huset & Trafiken.
Slutpris140 SEK
42914
Diverse till fiske. Bl.a ABU rullar, Fish Finder m.m.
Slutpris180 SEK
42883
5 Vinglas & 4 Snapsglas. Åhlens. Munblåsta.
Slutpris100 SEK
42903
Mangelbräda. 1800-talets början.
Slutpris100 SEK
42894
Diverse julsaker.
Slutpris100 SEK
42893
Parasoll.
Slutpris120 SEK
42873
Samlartallrikar. Fågelmotiv, Bradex.
Slutpris180 SEK
42889
Diverse keramik & porslin. Bl.a JIE, Rörstrand, Upsala Ekeby m.m.
Slutpris160 SEK
42375
LISE CLAESSON. Broderad textil, fiskar, signerad.
Slutpris40 SEK
42388
HARALD WIBERG. Tryck.
Slutpris20 SEK
42391
LOUISE ZELIG. Olja på pannå, signerad.
Slutpris20 SEK
42387
JAN RHODIN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris20 SEK
42384
2 Akvarell. Oidentifierad konstnär.
Slutpris20 SEK
42412
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. signerad. Dubois Paris.
Slutpris80 SEK
42410
GERT ASPELIN. Litografi, signerad, daterad 1978 & numrerad 115/190.
Slutpris20 SEK
42455
Deluca. Olja på duk.
Slutpris60 SEK
42469
GEORG STOOPENDAAL. Blyertsteckning, signerad.
Slutpris40 SEK
42454
Deluca. Olja på duk.
Slutpris20 SEK
42456
PAUL HOLSBY. Pastell, signerad & daterad -53.
Slutpris40 SEK
42468
VEIKKO AALTONA. Olja på duk. signerad.
Slutpris20 SEK
42476
ÅKE ARENHILL. Färglitografi. signerad.
Slutpris20 SEK
42148
Diverse. Bl.a Tapetborttagare. Skyddsglasögon.
Slutpris60 SEK
42151
2 Kupevärmare & Arbetsbelysning.
Slutpris40 SEK
42144
Diverse. Bl.a Långrev, cykelsadlar m.m.
Slutpris20 SEK
42300
Diverse Bijouterier, Bl.a Silver 9,1gram m.m.
Slutpris100 SEK
42425
Takrosett / Stukatur. Bemålad gips.
Slutpris60 SEK
42296
11 Förrättstallrikar. Rosenthal. Studio-Linie.
Slutpris100 SEK
42339
Bordslampa. Agora.
Slutpris60 SEK
42352
Diverse. Bl.a figurin Bing & Gröndal m.m.
Slutpris60 SEK
42367
BARBRO WESSLANDER. 5 Vinglas."Serpentine", Boda Nova.
Slutpris60 SEK
42334
BERTIL VALLIEN. Hus 2, "Bagdad", Gustavsberg, signerad BW, Nagg.
Slutpris60 SEK
42371
Slutpris100 SEK
42293
Pelarbord.
Slutpris60 SEK
42394
Diverse keramik. Bl.a lergryta. Figurin JIE & Tallrikar Boda Nova.
Slutpris60 SEK
42366
3 Lampor. Renoveringsobjekt.
Slutpris80 SEK
42307
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
42306
Diverse påsk.
Slutpris60 SEK
42362
Julbelysning.
Slutpris80 SEK
42446
Takrosett/stukatur. R420.
Slutpris60 SEK
42465
2 Blomsterhållare.
Slutpris60 SEK
42346
Mangelkorg & Babysäng.
Slutpris120 SEK
42847
Jordglob.
Slutpris100 SEK