42887
Diverse porslin & keramik. Bl.a Laholm, Klippan & Höganäs m.m.
Slutpris60 SEK
43177
Brandsläckare. Mässing, "Pyrene", England, 1900-talets första hälft.
Slutpris60 SEK
43074
Diverse porslin & Keramik. Bl.a Sanayii, JIE, Rosa Ljung m.m.
Slutpris60 SEK
43409
Diverse porslin m.m. Bl.a Royal Copenhagen, Rörstrand, Rosenthal m.m.
Slutpris120 SEK
43397
OLLE BONNIER. Litografi, "Europa", signerad, daterad -74 & numrerad 24/50.
Slutpris100 SEK
43396
FABIAN WALLENMARK. Färglitografi, "Stilleben med pensel & päron", signerad & numrerad 2/190.
Slutpris100 SEK