Kategorier

Avslutad
43782
PEROLOF DAHL. Olja på duk. signerad.
Slutpris320 SEK
Avslutad
43678
Prydnadskudde med brodyr, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43640
Mindre bord. Bemålat.
Slutpris120 SEK
Avslutad
43642
Diverse glas. Bl.a Monica Bratt Reijmyre, Kosta m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
43639
Diverse. Horn, Verktyg m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
43793
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad P.Brun.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43669
Belysning, koppar & tenn.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43658
Matta. Ull, IKEA.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43672
Gruvlykta. Mässing & glas, British Coal mining Company, Wales.
Slutpris140 SEK
Avslutad
43785
HANS FAGERSTRÖM. Olja på duk, signerad,
Slutpris200 SEK
Avslutad
43638
Verktyg m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43655
Diverse krukor. Bl.a Bo Fajans, Arabia, Rörstrand, Upsala Ekeby m.m.
Slutpris230 SEK
Avslutad
43667
Diverse porslin. Bl.a Rörstrand, Mariehult, Gustavsberg m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43670
ROYAL COPENHAGEN. "Musselmalet", servisdelar.
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
43309
Diverse kokböcker.
Slutpris40 SEK
Avslutad
43308
ÅKE HOLM. 2 Litografier, signerade & numrerade 178-250 / 234-250.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43361
Diverse keramik m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43365
Diverse porslin. Bl.a Gefle, Bavaria m.m.
Slutpris40 SEK
Avslutad
43377
Diverse figuriner m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43376
Diverse glasögon & etuier.
Slutpris40 SEK
Avslutad
43382
EHLÉN JOHANSSON. Herrbetjänt, "Häpen", IKEA, form av kvinna.
Slutpris120 SEK
Avslutad
43327
Diverse glas.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43324
Diverse porslin & keramik . Bl.a Höganäs, Rörstrand m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
43339
Diverse Tupperware.
Slutpris40 SEK
Avslutad
43415
Diverse vaser.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43310
13 Flata tallrikar. Gustavsberg & tallrikar Le Creuset.
Slutpris160 SEK
Avslutad
43403
2 Benställningar & en kruka på fötter.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43338
Diverse grodor.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43363
Diverse.
Slutpris40 SEK
Avslutad
43413
Diverse glas. Bl.a Coca Cola m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43356
Kikare. ZEPHYR 8X40.
Slutpris100 SEK
Avslutad
43307
Diverse kokböcker. Bl.a Jamie.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43343
Diverse porslin & keramik.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43383
Brickbord. Oktagonalt.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43349
Diverse. Träslöjd m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43288
Diverse.
Slutpris20 SEK
Avslutad
43217
Fläkt, Strykjärn & brödrost.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43212
Underrede för Ekfat.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43391
EBBE HÖGLUND. Olja på duk, signerad.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43239
Diverse vinylskivor.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43280
Kista.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43296
HARALD MYKLE. Olja på duk, "Vid brasan", signerad.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43261
Diverse allmoge.
Slutpris140 SEK
Avslutad
43257
Gardena Classic 300. Universal spridare, oanvänd.
Slutpris80 SEK
Avslutad
43225
NILS WEDEL. Litografi. signerad & numrerad 30/260.
Slutpris120 SEK
Avslutad
43313
Diverse porslin.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43303
Taklampa. Jugend, koppar & glas, 1900-talets första hälft.
Slutpris60 SEK
Avslutad
43405
Barnstol/pottstol, ställbar till stol med bord, 1900-talet.
Slutpris60 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.