49259
THOMMY BREMBER. Skål, glas, Fusionsteknik, signerat & daterat -92.
Slutpris100 SEK
49270
Gunnar Cyrén. Skål, Karaff & Ljusstake, "Sofiero", Orrefors, endast ljusstake är signerad.
Slutpris160 SEK
49243
2 Brödrostar, "Nya Rossi", design Sigvard Bernadotte, NilsJohan, samt telefon.
Slutpris100 SEK
49240
Diverse. Bl.a Ishink Coca Cola, plastbringare Gustavsberg, Babushka m.m.
Slutpris120 SEK
48719
ANNE HÅKANSSON. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1979 & numrerad 287/550.
Slutpris60 SEK
48720
ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi, signerad & numrerad 136/300.
Slutpris100 SEK
48710
Diverse. Bl.a Jul, Skulptur Årets ledare av Inger & Börje Jacobsson.
Slutpris80 SEK