44501
Iittala, Skål "Solaris" av Tapio Wirkkala & Vas "Savoy" av Alvar Aalto.
Slutpris160 SEK
44530
BERIT TERNELL. 3 Tekoppar med fat, "Bladranka", Flintgods, Gefle.
Slutpris160 SEK
44449
CARL-HARRY STÅLHANE. Hänkelvas, stengods, Rörstrand, monogramsignerad.
Slutpris400 SEK
44519
Diverse. TS-44 Pioneer & Fjärrljussats biltema. Oöppnad. Nest Wifi Router Google.
Slutpris100 SEK
44517
3 Uppläggningsfat. "Rando", Rörstrand, "Dukat" UE/Karlskrona & JIE.
Slutpris260 SEK
44538
NILS ERIK JOHANSSON. Färglitografi, "Pensee´r i kruka", signerad & numrerad 83/175.
Slutpris200 SEK