44914
Soffbord med genomgående lådor. 1900-talets senare del.
Slutpris40 SEK
44945
2 Högtalare Reality5. By Proson 100w. Made in Sweden.
Slutpris40 SEK
44918
Byrå. 7-Lådor, furu, troligtvis IKEA, 1960/70-talet.
Slutpris20 SEK
44780
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Arcoroc, Boda, Gullaskruf, Skansen m.m.
Slutpris80 SEK
44846
Diverse. Bl.a 2 Registreringskyltar ILLINOIS, Skrin, kaffekvarn m.m.
Slutpris60 SEK
44865
HANS J. WEGNER. Stol, "Savbukkestolen", Modell CH29, Carl Hansen & Søn, 1950-talet.
Slutpris1 500 SEK