46010
Slutpris100 SEK
46015
EDWARD BERGH. Oljetryck, "Svenskt sommarlandskap".
Slutpris100 SEK
46033
Trädgårdsmöbler. 5 Delar, 4 Stolar & bord, 1900-talets mitt.
Slutpris450 SEK
45996
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Kosta m.m.
Slutpris180 SEK
46036
Mindre lagerhylla, 5 hyllplan.
Slutpris180 SEK
45985
Delar av glasservis. Etsad dekor, 1900-talets första hälft, 50 delar.
Slutpris160 SEK
45869
2 Blåsinstrument. Mässing, 1800/1900-talet.
Slutpris230 SEK
45837
Skulptur. "Lejon", Brons.
Slutpris500 SEK
45863
Armband. 18K Guld, Vikt 2,58 gram inkl pärlor, syratestat.
Slutpris1 400 SEK
45890
Rävunge. Uppstoppad, 1900-talet.
Slutpris350 SEK
45898
Diverse DVD-Filmer.
Slutpris100 SEK
45900
Diverse belysning & skärmar.
Slutpris100 SEK
45832
Skulptur. "Summer Daze", Montana Lifestyles. 2009, Konstmassa.
Slutpris400 SEK
45822
Jakthorn.
Slutpris140 SEK
45809
2 Kikare Pegasus 7x50 & Magnific 8x40.
Slutpris120 SEK
45895
Diverse kassettband.
Slutpris100 SEK
45807
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
45883
3 Rävskinn & 2 rävsvansar.
Slutpris100 SEK
45827
Diverse Ljusstakar & lykta.
Slutpris180 SEK
45841
Adventsljusstake, Mässingsfärgad, originallåda.
Slutpris160 SEK
45884
Grävling. Uppstoppad, 1900-talet.
Slutpris350 SEK
45879
KIRBY. AVALIR 2 med massa tillbehör.
Slutpris160 SEK
45814
BÖRJE JACOBSSON. Tomte, Ahla krukmakeri, 1985, signerad.
Slutpris100 SEK
45846
Smycke skrin/byrå. Tramp Art.
Slutpris140 SEK
45877
RYOBI. Multiborste.
Slutpris320 SEK
45834
Slutpris100 SEK
45800
Luftgevär med fodral.
Slutpris1 300 SEK
45904
Skulptur. Brons, efter Giambologna, "Bortrövandet av Sabinskorna", Mathurin Moreau.
Slutpris1 500 SEK
45867
Bastuba. Mässing, Ahlberg & Ohlsson, 1800/1900-talet.
Slutpris600 SEK
45855
Golvljusstake. Smide.
Slutpris100 SEK
45887
2 Vaser. Tilgmans.
Slutpris100 SEK
45874
Spegelbyrå. 1900-Talets första hälft, senare ommålat.
Slutpris100 SEK
45871
3 Blåsinstrument. Mässing, 1800/1900-talet.
Slutpris1 400 SEK
45799
Stor lykta.
Slutpris100 SEK
45804
Diverse bestick. Bl.a Vasa m.m.
Slutpris100 SEK
45886
Spillkråka / större hackspett. Uppstoppad, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
45872
Chiffonjé. Nyrenässans, Ek, 1800-talet.
Slutpris450 SEK
45825
Diverse porslin & keramik. Alingsås, Laholm m.m.
Slutpris100 SEK
45845
Diverse. Bl.a Ljusstakar, GongGong m.m.
Slutpris140 SEK
45829
Krus, Rörstrand.
Slutpris100 SEK
45880
Slutpris140 SEK
45801
2 Kärl. Allmoge.
Slutpris160 SEK
45795
Diverse serietidningar.
Slutpris120 SEK
45850
Diverse Ljusstakar i metall. Bl.a DORRE, Smedjan m.m.
Slutpris100 SEK
45860
OMEGA Seamaster, herrarmbandsur, 1950/60-talet.
Slutpris2 800 SEK
45901
2 Tomtar. Keramik tomte Gräfenroda, Plasttomte ZEHO & Plasttomte Karen Kjaersgaard.
Slutpris120 SEK
45903
12 Kaffeskedar, Silver, 117gram, Thorvald Marthinsen, Norge.
Slutpris900 SEK
45905
Diverse mässing & malm.
Slutpris260 SEK