46146
Illustrerad bibel eller den heliga skrift. Gamla & nya testamentet. 1875.
Slutpris100 SEK
46251
HENRI GUIBAL. Carborundumetsning / blandteknik, signerad & numrerad 22/30.
Slutpris1 700 SEK
46060
Kochtopfhaus. Schäfer, S.G. Låda med bestick, köksredskap, Knivar m.m.
Slutpris350 SEK
46049
BORDSSPEGEL i tenn, Firma Svenskt Tenn, sannolikt formgiven av Estrid Ericson, 1940/50-talet.
Slutpris24 000 SEK
45375
Krukor i plåt & plast & brickor i Plåt & vita plåt klockor.
Slutpris20 SEK
45370
4 Dekorations glas med trähållare & 6 Pilar för upphägning.
Slutpris20 SEK