46462
2 Fåtöljer. "Vedbo". IKEA.
Slutpris100 SEK
46525
2 Golvhållare för gryta & Vattentank, Mässing.
Slutpris100 SEK
46480
Fotogenlampa.
Slutpris180 SEK
46477
Diverse fiske.
Slutpris160 SEK
46484
Snäckor & toalett set (Borste, Spegel & Kam).
Slutpris120 SEK
46524
2 Karmstolar. Rokoko-stil, rosa nyans.
Slutpris230 SEK
46483
2 Ljusstakar, Barock-stil, Nysilver & diverse mynt.
Slutpris100 SEK
46534
Taklampa. Förkromad mässing, Art deco, 1930/40-talet.
Slutpris100 SEK
46510
Pedistal, Marmor.
Slutpris290 SEK
46553
Sidobord / rökbord. 1900-talet.
Slutpris140 SEK
46516
Tamburmajor, Metall, IKEA.
Slutpris100 SEK
46526
Större spegel. Fasettslipad kant, samtida.
Slutpris230 SEK
46501
ELSA UHLMANN. Akvarell, signerad.
Slutpris800 SEK
46527
Spegelfönster, spröjsat, avlutad furu, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
46472
Diverse fiske. Bl.a ABU Flytoverall m.m.
Slutpris500 SEK
46478
Diverse Märlin. Spår, Vagnar & Lok.
Slutpris320 SEK
46476
Smörkärna. Allm oge.
Slutpris100 SEK
46490
Tomte. Heissner, Tyskland.
Slutpris320 SEK
46511
3 Förvaringslådor med hjul.
Slutpris100 SEK
46523
Kontorstol. "Torkel", IKEA.
Slutpris100 SEK
46518
Gungstol. 1900-talet.
Slutpris100 SEK
46506
Vitrinskåp med blyinfattat glas. Samtida.
Slutpris1 500 SEK
46461
Trädgårdspump till brunn, Vattenpump, gjutjärn. AHG.
Slutpris320 SEK
46468
Honore rons klocka, Fransk, Mässing.
Slutpris180 SEK
46485
Diverse ramar. Äldre & samtida.
Slutpris100 SEK
46493
ALGIMANTAS ZILYS. Vas, Glas, Vilniaus stiklo studija, Litauen.
Slutpris140 SEK
46507
Vedklyv. Manuell.
Slutpris100 SEK
46562
PER ENGSTRÖM. Träsnitt, "Norrland", signerad.
Slutpris100 SEK
46491
Diverse tomtar. Bl.a Gräfenroda m.m.
Slutpris180 SEK
46499
Sidobord / Pall. KWA.
Slutpris100 SEK
46532
Taklampa. Typ T0710, IKEA.
Slutpris100 SEK
46489
Tomte. Gräfenroda, Tyskland.
Slutpris120 SEK
46540
Byrå. 2-Lådig, Mahogny med stenskiva, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK
46531
HANS-AGNE JAKOBSSON. Taklampa, Modell T 771/240, Markaryd, 1960/70-talet.
Slutpris400 SEK
46467
Stor elefant. Porslin.
Slutpris290 SEK
46512
Matta. Orientalisk.
Slutpris500 SEK
46503
SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, signerad.
Slutpris100 SEK
46552
Bord. Hemmagjort. Ekplankor.
Slutpris350 SEK
46535
Golvlampa. PR Home.
Slutpris400 SEK
46463
Schäslong. 1900-talet.
Slutpris120 SEK
46549
Skänk. JYSK.
Slutpris550 SEK
46487
Borrhammare. ETC Tools.
Slutpris120 SEK
46508
6 Stolar. "Bernard", IKEA, Lila.
Slutpris100 SEK
46542
Sittbänk med förvaring. Samtida.
Slutpris350 SEK
44557
HALMBOCK. 1950/60-Talet, har stått i skyltfönster någonstans i Småland.
Slutpris350 SEK
46528
Guldpendyl. Gustaviansk-stil, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
46492
Taklampa.
Slutpris120 SEK
46514
Piedestal. Marmor.
Slutpris180 SEK