47122
LASSE ÅBERG. Litografi. "Katt & Råtta 2", signerad & numrerad 166/175.
Slutpris1 300 SEK
47097
Diverse serietidningar. Uti vår hage, Pondus, Ernie, Knasen, Bizarro. m.fl.
Slutpris120 SEK
46932
Äldre kassaskåp Thomas Perry & Son, Bilston 1883 & underskåp i trä.
Slutpris230 SEK
47043
DIETLINDE HEIN. Väggplakett, keramik, Knapstrup keramik, Danmark, 1900-talet.
Slutpris100 SEK