47158
OSCAR REUTERSVÄRD. Litografi, "Omöjlig figur", signerad & numrerad 95/150.
Slutpris200 SEK
47143
ANDY WARHOL. Affisch, "Warhol after Munch", 2010, Louisiana, osignerad.
Slutpris400 SEK
47145
Matsalsmöbler. Gustaviansk-stil, "Axet", 1900-talet, Bord med 2 iläggsskivor & 6 stolar.
Slutpris1 100 SEK
47141
Dockhusmöbler. Brio Modell 31840/41, 31840,42, 31840/43 & 31846/44. Design P.Juel Nielsen, Originalförpackningar.
Slutpris3 600 SEK
47139
Diverse porslin & keramik. Bl.a Michel Caugant, Royal copenhagen, Arabia m.m.
Slutpris160 SEK