49103
Enkla kort med Kuvert. 9 Olika motiv. Flerpack 5-10st i varje förpackning. NYA.
Slutpris20 SEK
49098
Böcker. 8 Liza Marklund, 6 Camilla Läckberg & 3 Hans Holmer.
Slutpris20 SEK
49096
Böcker 8 Henning Mankell, 3 Ulf Lundell & 2 Stephen King.
Slutpris20 SEK
49348
HANS RIPA. Olja på duk, "Blomsterstilleben", signerad.
Slutpris120 SEK
49068
SIGNE PERSSON-MELIN. 6 Portionsformar. Eldfast glas med korkunderlägg. Boda Nova.
Slutpris120 SEK
49251
Diverse. Bl.a Kruka Anthony USA, nysilver, 2 damur Revue & Mora m.m.
Slutpris80 SEK
48993
Vas. Glas, sannolik Sixten Wennerstrand/ Bengt Orup, Johansfors glasbruk.
Slutpris80 SEK
49067
Diverse porslin. Bl.a Kruka Hackefors. "Jenny Nyström" m.m.
Slutpris60 SEK