47504
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
47536
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
47541
Sideboard. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet.
Slutpris320 SEK
47492
Mindre soffbord. Art Deco Intarsia.
Slutpris260 SEK
47552
2 Mindre bord/sidobord. Teak med mosaik, 1960-talet.
Slutpris550 SEK
47500
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
47533
Bokhylla. Teak, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
47502
Slutpris140 SEK
47512
Diverse figurer i metall.
Slutpris160 SEK
47549
Sängbord. Ek, 1900-talets andra hälft.
Slutpris200 SEK
47527
Diverse Jul. Wendt & Köhn, Cult Design & Målerås Mats Jonasson
Slutpris350 SEK
47543
Soffa & fåtölj. Rokokostil, 1900-tal.
Slutpris290 SEK
47516
Diverse verktyg m.m.
Slutpris180 SEK
47517
Diverse Bijouterier.
Slutpris140 SEK
47496
Mangelkorg.
Slutpris100 SEK
47498
MARIANNE WESTMAN. "Elisabeth", 11 delar, Rörstrand.
Slutpris200 SEK
47489
Satsbord, 3 delar. Kakelplattor & trä.
Slutpris100 SEK
47521
Diverse väskor. Bl.a Kate Spade m.m.
Slutpris260 SEK
47542
Matgrupp. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet, bord med en iläggsskiva & 6 stolar.
Slutpris600 SEK
47525
JONAS ROOTH, Ljusstake, Polykromt glas, signerad.
Slutpris900 SEK
46638
Diverse stämplar från Inkido.
Slutpris60 SEK
47061
Slutpris160 SEK
46779
4 Trasmattor.
Slutpris120 SEK
46811
2 Käppar & piska.
Slutpris20 SEK
47126
2 Bonader. Flamskvävd. Flamskvävnad.
Slutpris100 SEK
46917
Vitt bord. Runt, JYSK. Med iläggsskiva.
Slutpris20 SEK
46650
Golvlampa. 2 Ljuskällor, Uplight & läslampa. Krom/silverfärgad.
Slutpris20 SEK
46866
Diverse porslin & keramik. Bl.a 2 Funke Ljusstakar.
Slutpris120 SEK
46761
Filmprojektor 1009 SM Expert.
Slutpris40 SEK
46763
Pelar bord. 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK
46782
4 Trasmattor.
Slutpris20 SEK
47109
3 Bonader. Flamskvävd. Flamskvävnad.
Slutpris100 SEK
46653
3 Utekrukor.
Slutpris100 SEK
46774
Slutpris120 SEK
46815
Diverse emaljerat. Bl.a Kockums m.m.
Slutpris40 SEK
46775
2 Trasmattor. Plast & trasor.
Slutpris60 SEK
46760
Slutpris20 SEK
46757
2 Resväskor.
Slutpris60 SEK
46768
Soffbord. "Imfors". IKEA. Vitlackerat med metallstomme.
Slutpris100 SEK
46785
Slutpris20 SEK
46743
Diverse böcker. Bl.a Trasmattor och andra mattor, Ny mattor & 4 Skrattböcker.
Slutpris20 SEK
46641
Sidobord. Tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK
46630
Eldriven motorsåg. Meec Tools.
Slutpris80 SEK
46798
Slutpris20 SEK
47144
TRYCK I RAM. VILSHULT. IKEA.
Slutpris20 SEK
46639
Diverse stämplar från Inkido.
Slutpris40 SEK
47031
Diverse vinylskivor EP/Singlar & skivställ.
Slutpris80 SEK
46872
TV i skåp. DUX Typ V 5305.
Slutpris120 SEK