Kategorier

Avslutad
47195
Verktygslåda med målarverktyg m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47481
Diverse Inkido stämplar.
Slutpris20 SEK
Avslutad
47246
Diverse Jul.
Slutpris40 SEK
Avslutad
40713
Mindre bord. Trä, rotting, glas, Engelsk stil. 1900-talet.
Slutpris20 SEK
Avslutad
47456
Diverse belysning.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47206
Domkraft. 2 Ton, Biltema.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47262
Diverse glas.
Slutpris40 SEK
Avslutad
47204
Projektorbord, Hopfällbart.
Slutpris20 SEK
Avslutad
47452
Diverse glas. Bl.a Saft-set Dorre.
Slutpris40 SEK
Avslutad
47205
Baden Baden & campingstol.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47153
Diverse Jul. Hantverk.
Slutpris20 SEK
Avslutad
47214
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47243
Diverse. Bl.a Arcoroc, Smålandshyttan, Skomakare lampa, koppar m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47468
Diverse mindre tavlor & ramar.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47304
PETER JAKOBY. Blandteknik på duk, "Mona Lisa", signerad.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47477
Diverse läsbart m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47287
Ljuskrona. Smide & glas, Stommen är möjligtvis Erik Höglund & Kupor är Snapphane glasbruk.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47230
Diverse serietidningar.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47220
Diverse mindre leksaker m.m. Bl.a Från kelloggs cornflakes.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47272
Diverse Bestick m.m. Bl.a Nysilver.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47480
Diverse frimärken & telefonkort.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47278
4 Orientaliska assietter. Kina, sent 1900-tal.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47157
2 Barnstolar.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47271
Diverse Jul-Textil.
Slutpris60 SEK
Avslutad
47267
9 Kaffekoppar & 11 kaffefat. Bavaria.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47471
Diverse.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47290
Ryamatta.
Slutpris80 SEK
Avslutad
47731
Teakhylla. 1950/60-talet.
Slutpris500 SEK
Avslutad
47749
Krus. Rörstrand, Stengods.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47730
Bokhylla. Funkis / Art deco, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
Avslutad
47816
Saloon & Bank. Cowboys Indianer m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47738
2 Äldre träskyfflar, stomme till julbock & smal avlång Ekhylla.
Slutpris230 SEK
Avslutad
47778
Trälåda. Mjölkcentralen.
Slutpris230 SEK
Avslutad
47721
Äldre biblioteksbord. 1800/1900-talet
Slutpris450 SEK
Avslutad
47725
STIGA Bordsbowling, Plast.
Slutpris320 SEK
Avslutad
47806
Mangelkorg.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47804
Diverse Julbelysning.
Slutpris120 SEK
Avslutad
47748
Medicinboll.
Slutpris120 SEK
Avslutad
47811
Diverse trädgårdsfigurer i metall.
Slutpris140 SEK
Avslutad
47795
Heissner Tomtar. 4st, miniatyrer, originalförpackningar.
Slutpris260 SEK
Avslutad
47727
Regält matbord med 1 iläggsskiva & 6stolar. Furu. 1900/2000-talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47813
Fiskerulle. No 111 Yds60. Sdterling One Multiplaying Nickel plated.
Slutpris180 SEK
Avslutad
47735
Kollekthov. 1900-talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47743
Urna. Gjutjärn.
Slutpris320 SEK
Avslutad
47734
Slagbord. 1900-talet.
Slutpris230 SEK
Avslutad
47733
2 Emma-fåtöljer. 1900-talet.
Slutpris200 SEK
Avslutad
47752
Earbooks, DVD Film, PC/CD.
Slutpris100 SEK
Avslutad
47744
12 Teskedar & tårtspade, Svaneholm.
Slutpris100 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.