49361 6 Flata tallrikar, 6 djupa tallrikar & 6 Assietter. Table Top Stories. Portugal.

6 Flata tallrikar, 6 djupa tallrikar & 6 Assietter. Table Top Stories. Portugal.
  • 6 Flata tallrikar, 6 djupa tallrikar & 6 Assietter. Table Top Stories. Portugal.

Bestikrepor & krackeleringar förekommer.

Bruksskick, dock i trevligt skick.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK