50008 Barnstol. Myran-stil.

Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.
  • Barnstol. Myran-stil.

Mäter ca: 58cm hög, 31cm bred & 30cm i sitthöjd.

Bruksslitage, skav, repor.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK