49830 Ankarlanterna, Koppar, 1900-talet.

Mäter ca: 30cm hög med handtag & 24cm i diam.
Märkt med Ankare.
Fungerar vid test.
Slitage.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |