49677 Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.

Mäter ca: 75cm höga & 25x28cm.
Fungerar enligt inlämnaren.
Bruksslitage, repor, märken.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |