49655 ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.

Största fatet har nagg.
Övrigt bruksslitage, färgbortfall.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |