46776 INGRID JAGARZ. MATTA, rya, "Norrsken", Marks Rya, 1900-tal.

Saknar etikett.
Mäter ca: 170x115cm utan fransar.
Fläckar & slitage förekommer.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |