33097 EBBE HÖGLUND. Olja på duk, "Clown", signerad, Ej inramad.

Mäter ca: 45x65cm.
Reva/hål i duken.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |