32160a_8dc677017c92810_med.jpeg
  • 32160a_8dc677017c92810_sm.jpeg
  • 32160b_8dc677019598cab_sm.jpeg
  • 32160c_8dc67701c6f0e86_sm.jpeg
  • 32160d_8dc67701fb56866_sm.jpeg

Mäter ca: 68cm hög & 41cm i diam.

Har ett nagg mitt på utsidan.

Är för övrigt i gott bruksskick.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK