32107 Diverse blandad kompott.

32107a_8dc637c7cc942ce_med.jpeg
  • 32107a_8dc637c7cc942ce_sm.jpeg
  • 32107b_8dc637c7ffad7dd_sm.jpeg
  • 32107c_8dc637c829511ba_sm.jpeg
  • 32107d_8dc637c851608a0_sm.jpeg
  • 32107e_8dc637c875d0946_sm.jpeg
  • 32107f_8dc637c89662be4_sm.jpeg
  • 32107g_8dc637c8b584659_sm.jpeg
  • 32107h_8dc637c8d661fc1_sm.jpeg
  • 32107i_8dc637c8f4e2965_sm.jpeg

Bruksslitage, Mindre glasyrnagg & missfärgningar förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK