32080 12 Ölglas. Trelleborgs glasbruk.

32080a_8dc62c7a0b4fcde_med.jpeg
  • 32080a_8dc62c7a0b4fcde_sm.jpeg
  • 32080b_8dc62c7a2338973_sm.jpeg
  • 32080c_8dc62c7a3dec198_sm.jpeg
  • 32080d_8dc62c7a519ddef_sm.jpeg
  • 32080e_8dc62c7a719a715_sm.jpeg
  • 32080f_8dc62c7a8b24a32_sm.jpeg
  • 32080g_8dc62c7a9ef195b_sm.jpeg

Mäter ca: 21cm höga & 7,5cm i diam.

Bruksslitage på guldkanterna.

Nagg på 2 glas.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK