31519 Soffbord. Skaraborgs Möbelindustri, Tibro.

Mäter ca: 55cm högt & 65x159,5cm.
2 Utdragbara svartlaminerade skivor på kortsidorna.
Bruksslitage, repor.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |