30832 Soffbord med intarsia. Lysberg Hansen & Therp, Köpenhamn.

Mäter ca: 52cm högt & 60x141cm.
Bruksslitage märken, repor, fläckar, skav.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |