29992 Buffeskåp. Ek, Barockstil.

Mäter ca: 139cm högt & 53x194cm.
Bruksslitage, repor, märken, mindre avslag.
Odör, rökdoft.
2 Nycklar.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |