49977 Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.

Mäter ca: 29,5cm hög & 26cm ut från vägg.
Bucklor, repor, rost.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |