49833 Kandelaber. 1900-talet, Mässing.

Kandelaber. 1900-talet, Mässing.
  • Kandelaber. 1900-talet, Mässing.

Mäter ca: 41,5cm hög & 31,5cm bred.

Slitage.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK