49677 Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.

Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.
  • Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.

Mäter ca: 75cm höga & 25x28cm.

Fungerar enligt inlämnaren.

Bruksslitage, repor, märken.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK