48292 Kaffekvarn. Dayton, 1940/50-talet.

Kaffekvarn. Dayton, 1940/50-talet.
  • Kaffekvarn. Dayton, 1940/50-talet.

Mäter ca: 60cm hög.

Fungerar vid test.

Åldersrelaterat slitage.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK