31906 Gryta/Balja. Emaljerad plåt. Polen.

31906a_8dc5d443efa8ea4_med.jpeg
  • 31906a_8dc5d443efa8ea4_sm.jpeg
  • 31906b_8dc5d443ff585c9_sm.jpeg
  • 31906c_8dc5d4441291fce_sm.jpeg
  • 31906d_8dc5d4442fa84ba_sm.jpeg
  • 31906e_8dc5d44448c80cf_sm.jpeg
  • 31906f_8dc5d44464446ac_sm.jpeg
  • 31906g_8dc5d4447f70540_sm.jpeg
  • 31906h_8dc5d4449d88fe3_sm.jpeg
  • 31906i_8dc5d444b56a57d_sm.jpeg
  • 31906j_8dc5d444c224cdd_sm.jpeg
  • 31906k_8dc5d444d0c4723_sm.jpeg

Mäter ca: 31,5cm hög & 42cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK