31910 Balja. Emaljerad plåt, Polen.

31910a_8dc5d4bea041e2d_med.jpeg
  • 31910a_8dc5d4bea041e2d_sm.jpeg
  • 31910b_8dc5d4bec191664_sm.jpeg
  • 31910c_8dc5d4bef14dbeb_sm.jpeg
  • 31910d_8dc5d4bf1bd785a_sm.jpeg
  • 31910e_8dc5d4bf3c12d76_sm.jpeg
  • 31910f_8dc5d4bf53e51b4_sm.jpeg
  • 31910g_8dc5d4bf6a01ee0_sm.jpeg
  • 31910h_8dc5d4bf8cfb149_sm.jpeg
  • 31910i_8dc5d4bfab32739_sm.jpeg
  • 31910j_8dc5d4bfc50e5da_sm.jpeg
  • 31910k_8dc5d4bfdc4331d_sm.jpeg
  • 31910l_8dc5d4bfe85c13c_sm.jpeg

Mäter ca: 30,5cm hög & 57x71cm.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK