31897 Balja. Emaljerad plåt, Polen.

31897a_8dc5d3d2953f55c_med.jpeg
  • 31897a_8dc5d3d2953f55c_sm.jpeg
  • 31897b_8dc5d3d2afc952b_sm.jpeg
  • 31897c_8dc5d3d2c2c778f_sm.jpeg
  • 31897d_8dc5d3d2d8fe64c_sm.jpeg
  • 31897e_8dc5d3d2f7bd16e_sm.jpeg
  • 31897f_8dc5d3d321973b5_sm.jpeg
  • 31897g_8dc5d3d3441c74b_sm.jpeg
  • 31897h_8dc5d3d3639c433_sm.jpeg
  • 31897i_8dc5d3d37a3b5a1_sm.jpeg
  • 31897j_8dc5d3d3899767a_sm.jpeg
  • 31897k_8dc5d3d3a2d5a10_sm.jpeg
  • 31897l_8dc5d3d3bbc90c5_sm.jpeg

Mäter ca: 28,5cm hög & 51x60cm.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK