49361 6 Flata tallrikar, 6 djupa tallrikar & 6 Assietter. Table Top Stories. Portugal.

Bestikrepor & krackeleringar förekommer.
Bruksskick, dock i trevligt skick.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |