49959 Stor lykta, Koppar & metall.

Stor lykta, Koppar & metall.
  • Stor lykta, Koppar & metall.

Avklippt sladd, saknar glas.

Mäter ca: 69m hög & 36,5x37cm.

Bucklor, repor, slitage & skador.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK