49941 Barnvagn. 1800/1900-talet.

Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.
  • Barnvagn. 1800/1900-talet.

Mäter ca. 100cm hög med handtag.

Bruksslitage, någon rotting är sönder, hål, färgbortfall.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK