49900 LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.

LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.
  • LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.

Ram mäter ca: 65x78cm.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK