46844 Golvlampa. Louis Seize-stil, Guldfärgat trä & stenfot, 1900-talet.

Mäter ca: 144cm hög.
Fungerar vid test.
Mindre färgbortfall, slitage av fransarna på lampskärm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |