45803 Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, Upsala Ekeby/Gefle, Scarlet, Laholmskeramik.

Högsta mäter ca: 24,5cm.
Grön kanna har färgbortfall.
Scarlet har färgbortfall & slitage.
Kanna Laholm har nagg på undersidan.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |